Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей
 
logo
 
            Головна
     
Навчально-практичний центр з професії 
 «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та
 напівавтоматичних зварювальних машинах. Зварник».

   
Наказ  про відкриття навчально-практичного центру

на базі ДНЗ СПБЛ

НАКАЗ ЛОДА

НАКАЗ МОНУ ЦЕНТР ЗВАРНИК
   
  21 лютого 2019 року в Державному навчальному закладі «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей»  відбулось відкриття Навчально-практичного центру з професії «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах. Зварник». На урочистостях високоповажні гості ознайомились  з роботою сучасного зварювального обладнання  нового центру, відвідали майстер-класи з використанням дугового тренажеру зварників. На облаштування центру зварювальних технологій  було витрачено більше 3 млн. грн., з них 2,3 млн.  коштів держбюджету, а решта – з обласного бюджету.
   Заклад освіти з 1965 року готує фахівців для будівельної галузі: електрозварників ручного зварювання, газозварників, штукатурів, малярів, лицювальників-плиточників, мулярів, теслярів. З часу відкриття, робота колективу була спрямована на підвищення престижу будівельних професій серед молоді та  підвищення професійної мобільності випускників ДНЗ «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей».
    На базі ліцею вже відкрито та працює з 2004 року Навчально-практичний будівельний центр сумісно з компанією «Хенкель Баутехнік (Україна)», де проводяться  конкурси профмайстерності, семінари-практикуми, майстер-класи з використанням сучасних будівельних матеріалів та технологій.
   На сьогоднішній час професія зварника стала дуже актуальною, важливою і необхідною, використовується у всіх сферах життєдіяльності і розвитку суспільства – це космос, будівництво,  енергетика, медицина і машинобудування. Тому виникла необхідність  створити у регіоні центр  зварників з використанням  найсучаснішого обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва- компанії Фроніус, Кемпі, Єсаб та інші.
    На урочисте відкриття  Навчально-практичного центру з професії «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах. Зварник» були запрошені високоповажні гості:

-    Заступник голови Луганської обласної державної адміністрації   Ольга  Петрівна Лішик.

-    Директор Департаменту освіти і  науки Луганської обласної державної адміністрації  Юрій  Вікторович Стецюк.

-    Виконуючий обов’язки  міського голови  м.Сєвєродонецька В’ячеслав  Петрович Ткачук.

-    Начальник відділу професійної освіти та науки Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Тетяна       Миколаївна Поскрякова

-    Директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області Володимир  Іванович      Артюшенко

-    Заступник Луганського обласного центру зайнятості Поліщук Дмитро Іванович

-     Керуючий Дніпровської філії  Австрійської компанії в Україні «Фроніус»    Піндюра Олексій Євгенович

-     Генеральний директор «Промхіммонтаж»  Юрій  Володимирович Панаїт

-     Директор ОСББ «Луч»  Олександр Васильович  Аністратенко

-     Директори закладів П(ПТ)О міст Сєвєродонецька, Лисичанська, Кремінного.

.

.
Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей
.